Atsisiųskim programą

Spėju, kad naudoji Windows(95/98/NT) operacinę sistemą. Programėlę atsisiųsk iš čia.

Jeigu neatspėjau ir tu naudoji Macintosh operacinę sistemą, turėtum spausti čia.

Jei netinka mano pasiūlyti variantai, atsisiųsk programėlę iš čia. Ši programėlė skirta UNIX, WinNT, OS/2, BeOS, Mac OS X Server, OpenVMS ir kitoms operacinėms sistemoms.

Instaliuojam ir nustatom parametrus (Tolesni nurodymai Windows versijai)

 Parsiųstą failą paleidžiame ir instaliuojame programėlę. Baigus instaliaciją, programa pareikalaus nustatyti darbo parametrus.

Laukelyje Data Analysis pirmu punktu pasirenkama, kad programėlė pradėtų savo darbą tik tuomet, kai kompiuteris yra nenaudojamas ir kai pasileidžia ekrano užsklanda (screen saver).

Antruoju punktu pasirenkama, kad programa dirbtų visuomet. (Rekuomenduojama kompiuteriams, kurie turi ne mažiau 64 MB Ram).

Laukelyje Network Connection pirmu punktu pasirenkama, kad programa kiekvieną kartą, prieš prisijungdama prie interneto, paprašytų leidimo.

Antru punktu pasirenkama, kad programa be jokio perspėjimo jungtusi prie interneto kada jai reikia.

Laukelyje Proxy galima pasirinkti nustatymus, skirtus proxy serverių naudojimui. (Manau, pradedantiems vartotojams, čia keisti nieko nereikia).

Paleidžiame programą
Pirmą kartą paleista programa, paklaus ar jau turite account’ą (ar esate užsiregistravęs(-usi)) seti@home sistemoje. Manau, kad ne, todėl spaudžiame punktą New User.
 
Tuomet reikės užpildyti registracijos formą.
Programa prisijungs prie interneto ir išsiųs registracijos formą. Po kurio laiko, nurodytoje el. pašto dežutėje gausite el. laišką ir jame bus nurodytas jūsų slaptažodis.
 
Jo prireiks vėliau: keičiant asmeninę informaciją arba jungiantis prie grupės.
 
Po šios užduoties turetumėme gauti informacijos bloką ir programa pradės jį analizuoti.

Prisijungiam prie grupės

Žinoma, tai nėra privaloma, bet taip yra daug linksmiau ir maloniau dalyvauti "seti@home" projekte. Dažnai tai prestižo reikalas. Yra įvairių grupių, vienos skirstosi regionais, kitos operacinėmis sistemomis, politiniais nusistatymais ir t.t.

Rinkis tokią, kuri tau patinka.

Pauspaudus čia, gausi visų komandų, grupių sarašą. Jeigu nori prisijungti prie lietuviškos komandos, paieškos laukelyje, puslapio apačioje, įrašyk norimos komandos pavadinimą (pvz. Tinkladraskis, Gyvatės ir t.t.). Jei nori prisijungti prie "Tinklądraskio" spausk čia.

Atsidarius komandos puslapiui, paspausk mygtuką JOIN, tuomet įrašyk savo email adresą ir slaptažodį.

Taigi, dabar visi tavo kompiuterio išanalizuoti blokai bus priskaičiuojami komandos naudai.

Žinoma, yra ir asmeninė tavo atlikto darbo statistika.

Dabar teliko man palinkėti tau sėkmės!



Lithuanian Banner Exchange