Make your own free website on Tripod.com

Seti@home projekto dalyviai sukūrė nemažai naudingų programų, kurios padės lengviau ir linksmiau dalyvauti SETI@home projekte ir analizuoti duomenų blokus.

Seti Gate

Tai programa "kešuojanti" seti duomenų blokus. Vartotojas gali atsisiųsti apdorotinų blokų ne viena, o 5 ar daugiau, todėl nereikės po kiekvieno apdoroto bloko jungtis prie serverio ir siųstis naują. Taip pat programa rodo tavo dorojomų blokų progresą bei gali saugomus blokus persiųsti off-line esantiems seti klientams. Be to jei nodositės SetiGate vienas iš blokų bus priskaičiuotas SetiGate komandai.
Kūrėjo tinklapis
Parsisiųsk SetiGate (393 kB)

Seti Team

Ši programa leis sekti kiekvieno komandos nario apdorotus blokus, lyginti statistika su ankstesniais pasiekimais, netgi prognozuoti būsimus rezultatus. Pateikdama naujausius duomenis labai palengvina didesnių grupių rezultatų stebėjimą.
Kūrėjo tinklapis
Parsisiųsk setiTEAM (401 kB)

Seti@Home-Log

Seti@Home-Log skirta Win9x padeda surinkti informaciją apie tavo apdorotus duomenų blokus. Ji gali būti naudojama tiek su grafiniu tiek su komandinės eilutės seti@home klientu. Ši programėlė be problemų pripažįsta visas seti@home klientų versijas. Ji taip pat gali rinkti failus "work_unit.sah", "state.sah" ir "result.sah" ir juos išsaugoti skirtingais numeriais (nuo "state0001.sah" iki "state9999.sah" ir t.t.). "Seti@Home-Log for Win9x" gali pateikti kai kurią informaciją apie šiuo metų dorojamą bloką (Peak, Gaussian, Pulse, Triplet, CPU-Time, Time left). Sukuria kelių rūšių log failus.
Kūrėjo tinklapis
Parsisiųsk
Seti@Home-Log (187 kB)

SETI Spy

Ši programa suteikia galimybę stebėti procesą, vykstantį Set@home komandinės elutės kliente. Ji parodo pvz.: kiek procentų bloko jau apdorota, kiek laiko vyksta darbas, kiek laiko dar programa užtruks jį apdorodama, kiek proc. per valandą programa apdoroja ir t.t.
Kūrėjo tinklapis
Parsisiųsk SETI Spy (392 KB)

SETI Icon Remover

Labai patogus dalykas, kai nenori, kad kiti kompiuterio vartotojai matytų, jog SETI programa dirba.
Parsisiųsk Seti Icon Remover. (10 KB)

StarMap

Ši programa padės surasti žvaigždžių žemėlapyje tavo SETI@home kliento nagrinėjamų duomenų vietą danguje, iš kurios buvo jie gauti. Raudonu apskritimu pažymimas šiuo metu nagrinėjamas duomenų blokas. Geltonu apskritimu pažymimi anksčiau nagrinėti blokai.
Parsisiųsk StarMap. (260 KB)
Kūrėjo tinklalapis.
Programos screenshot'as

SetiSig

Šioji programikė sukurs tau asmeninį parašą, kuris bus susietas su SETI@home klientu. Jame bus informacija apie tavo pernagrinėtus duomenis, darbo laiką ir pan. Kam to reikia? Tiesiog dėl linksmumo ir taip galėsi įtraukti daugiau žmonių į šį projektą.
Parsisiųsk SetiSig. (1.53 MB)
Kūrėjo tinklalapis.

WU2WAV

Jei nori išgirsti dabar nagrinejamo bloko garsą, ši nedidukė programa kaip tik tau. Ji paverčia darbo bloko duomenis į garsus.
Parsisiųsk WU2WAV. (9 KB)
Linux vartotojai programa gaus iš čia.
Kūrėjo tinklalapis.